Kakaové boby

Kakaové boby

 • Drcené kakaové boby v 52% mléčné čokoládě

  Drcené kakaové boby v 52% mléčné čokoládě

  119 

  Pokud jsou na Vás samotné kakaové boby příliš kakaově intenzivní a hledáte něco, co by je příjemně zjemnilo, máme pro Vás řešení. Ochutnejte drcené kakaové boby v mléčné čokoládě.

 • Nepražené kakaové boby z Ekvádoru BIO + ochutnávková čokoláda

  Nepražené kakaové boby z Ekvádoru BIO + ochutnávková čokoláda

  51 

  Máte rádi čokoládu? Dáte si občas i samotné kakaové boby? Pak vám tento balíček jistě udělá radost. Ukryli jsme do něj 50 g RAW kakaových bobů z Ekvádoru a přidali k nim 5g čokoládku, která je z nich vyrobena. Kromě svých chuťových pohárků, můžete potěšit i někoho z blízkých, jelikož je tento balíček ideálním dárkem.

 • Nepražené kakaové boby z Madagaskaru BIO + ochutnávková čokoláda

  Nepražené kakaové boby z Madagaskaru BIO + ochutnávková čokoláda

  51 

  Jedinečná kombinace 50 g RAW kakaových bobů z Madagaskaru s malou 5g čokoládou, kterou jsme z nich pro vás vyrobili. Máte možnost ochutnat, jaký je rozdíl mezi chutí základní nezpracované suroviny a hotového produktu. Jedná se o nevšední degustační zážitek, a proto je tento balíček vhodný i jako dárek.

 • Nepražené kakaové boby z Peru BIO + ochutnávková čokoláda

  Nepražené kakaové boby z Peru BIO + ochutnávková čokoláda

  55 

  Máte rádi nepražené kakaové boby? Mnoho lidí je konzumuje jen tak samotné, někdo je používá do nejrozličnějších zdravých pokrmů. My jsme si pro vás však připravili unikátní produkt. Ke kakaovým bobům v BIO kvalitě přidáváme i 5 g ochutnávkové čokolády, kterou jsme z nich vyrobili.

 • Nepražené kakaové boby z Tanzanie BIO + ochutnávková čokoláda

  Nepražené kakaové boby z Tanzanie BIO + ochutnávková čokoláda

  51 

  Kombinace 50 g RAW kakaových bobů z Tanzanie a malé ochutnávkové čokoládky je skvělou možností pro ty, kdo si rádi pochutnají na samotných kakaových bobech a zároveň jsou zvědaví, jak by z nich chutnala čokoláda. Produkt je vhodný i jako dárek. Překvapte své blízké nevšedním degustačním zážitkem.