Tabulková čokoláda

 • 45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s kávou 62 g

  45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s kávou 62 g

  96 

  Naši bílou čokoládu bez přidaných cukrů jsme spojili se skvělou výběrovou kávou z malé rodinné pražírny Seattle's original z Havířova. Vyrábíme ji z pořádné porce kvalitního kakaového másla z Dominikánské republiky, českého mléka a špetky pravé vanilky. Doslazena je sladidlem na přírodní bázi – erythritolem, který nemá žádné kalorie. Výsledkem je skvělý chuťový zážitek naprosto…

 • 45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s malinami 64 g

  45% bílá čokoláda bez přidaných cukrů s malinami 64 g

  96 

  Naše bílá čokoláda, do které jsme nepřidali ani gram cukru, spojila síly s lyofilizovanými malinami. Výsledkem je dobrota, u která je vhodná jak pro diabetiky, ale i pro low carb stravování. To vše bez jakýchkoliv chuťových ústupků.

 • 45% bílá čokoláda s dračím ovocem 62 g

  45% bílá čokoláda s dračím ovocem 62 g

  93 

  Naše výběrová bílá čokoláda s nádechem exotiky. Posypali jsme ji lyofilizovaným dračím ovocem, které můžete znát i pod názvem pitahaya. Můžete se těšit na lahodnou kombinaci té nejjemnější čokolády a lehce nakyslé dužiny tohoto ovoce, které je navíc příjemně křupavé.

 • 45% bílá čokoláda s výběrovou kávou 62g

  45% bílá čokoláda s výběrovou kávou 62g

  93 

  Není bílá jako bílá. Ta naše je vyrobena z výběrového kakaového másla z Dominikánské republiky, mléka z České republiky, trochy třtinového cukru a pravé vanilky. Tentokrát dostala skvělou společnost. Výběrovou kávu z malé pražírny Seattle's original z Havířova. To musíte ochutnat!

 • 49% BIO veganská čokoláda s kokosovým mlékem 60g

  49% BIO veganská čokoláda s kokosovým mlékem 60g

  93 

  Máte chuť na mléčnou čokoládu, ale kravské mléko nechcete, nebo nemůžete konzumovat? Máme pro Vás ideální alternativu. Naše výběrové nepražené kakaové boby z Peru jsme doplnili o voňavé kokosové mléko a cukr z kokosových květů. Vše v BIO kvalitě a z těch nejlepších surovin.

 • 52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru 60g

  52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru 60g

  94 

  Rádi mlsáte mléčnou čokoládu, ale máte při tom výčitky? Tak teď můžete o sto šest! Připravili jsme pro vás low carb čokoládu s kvalitním sušeným mlékem, díky kterému je dokonale smetanově jemná. Do čokolády jsou pro její další zjemnění zamlety mandle a kešu ořechy, které v kombinaci s mlékem krásně vyniknou. Čokoláda je oslazena sladidlem…

 • 52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru s kokosem 65g

  52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru s kokosem 65g

  96 

  Low carb tmavá čokoláda s kokosem měla takový úspěch, že jsme zařadili i její jemnější mléčnou sestřičku. A chuťově jí opravdu zdatně konkuruje, u mnohých dokonce překonává. Mléčná čokoláda a kokos. To je spojení tak přirozené, že ho není nutné snad ani nijak dlouze popisovat a představovat. Níže vám však přeci jen prozradíme pár informací,…

 • 52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru s lískovými ořechy

  52% MLÉČNÁ čokoláda bez cukru s lískovými ořechy

  96 

  Mléčná čokoláda a lískové ořechy – co k tomu dodat? Kombinace, kterou miluje každý a nikdy se neomrzí. A nyní ji můžete mlsat bez přidaných cukrů, takže zcela bez výčitek!

 • 52% mléčná čokoláda s drcenými kakaovými boby (nibsy)

  52% mléčná čokoláda s drcenými kakaovými boby (nibsy)

  93 

  Jak udělat čokoládu ještě čokoládovější? Že to nelze? Ale ano. Na tuto otázku existuje jasná a opravdu chutná odpověď. Stačí na naši vysokoprocentní mléčnou čokoládu nasypat nadrcené kakaové boby, které jsou nazývány také jako nibsy. Nechte se pohltit její intenzivní a energií nabíjející chutí.

 • 52% mléčná čokoláda s jahodami a pistáciemi

  52% mléčná čokoláda s jahodami a pistáciemi

  93 

  Kombinaci jahod, čokolády a pistácií znají možná někteří z vás ve formě fondue. My jsme ale chtěli mít tuto neodolatelnou směs chutí k dispozici častěji, rychleji a zdravěji. Představujeme vám čokoládu, která patří mezi nejoblíbenější stálice jak mezi našimi zákazníky, tak mezi naší čokoládovou rodinou.

 • 52% mléčná čokoláda s kokosem a malinami

  52% mléčná čokoláda s kokosem a malinami

  93 

  Kokos se s malinami v přírodě asi běžně nevyskytuje, ale pokud je zkombinujete a přidáte ještě kvalitní mléčnou čokoládu, vznikne dokonalé potěšení. Tato kombinace má pozitivní vliv jak na vaše chuťové pohárky, tak i na vaše zdraví.

 • 52% mléčná čokoláda s mandlemi a vlašskými ořechy

  52% mléčná čokoláda s mandlemi a vlašskými ořechy

  93 

  Mléčná čokoláda s ořechy – to je naprostá nutnost a stálice každého výrobce čokolády. Avšak naše vysokoprocentní mléčná čokoláda, vyrobená přímo z prémiových kakaových bobů a čerstvých ořechů, dává této standardní kombinaci zcela jiný rozměr.

 • 59% MLÉČNÁ čokoláda bez přidaných cukrů a sladidel (slazená borůvkami) 60g

  59% MLÉČNÁ čokoláda bez přidaných cukrů a sladidel (slazená borůvkami) 60g

  98 

  Máte chuť na mléčnou čokoládu, ale nechcete konzumovat cukr nebo sladidla? Připravili jsme pro vás unikátní alternativu. Mléčnou čokoládu, která za svoji nasládlost vděčí pouze plnotučnému mléku a lyofilizovaným borůvkám. Ano, čtete dobře! Vzali jsme jednu z nejhodnotnějších surovin na trhu a použili ji k jemnému doslazení. Nyní můžete mlsat bez jakýchkoliv výčitek.

 • 65% BIO čokoláda z nepražených bobů 60g

  65% BIO čokoláda z nepražených bobů 60g

  90 

  Čokoláda v té nejčistší přírodní podobě. Je vyrobena z nepražených kakaových bobů, čímž si zachovává celou řadu nutričně cenných vlastností. Přijde vám slovní spojení "zdravá čokoláda" jako mýtus? V tomto případě se ho nebojíme použít.

 • 70% tmavá čokoláda s banánem a makadamovými ořechy

  70% tmavá čokoláda s banánem a makadamovými ořechy

  93 

  Máte rádi banánky v čokoládě, ale neradi přehnaně experimentujete? A co si takhle vychutnat jejich zdravější variantu oživenou oříšky? Tato čokoláda, inspirovaná starou klasikou, vás bude určitě bavit.

 • 70% tmavá čokoláda s malinami a mátou

  70% tmavá čokoláda s malinami a mátou

  93 

  Tato čokoláda, se svěží chutí máty a maliny, vám zvedne náladu a nabije vás energií. Tato kombinace má pozitivní dopad na vaše zdraví. Nemusíte se ani bát o svoji linii, jelikož je stvořena z kvalitní 70% čokolády a přírodních surovin s nízkým obsahem kalorií.