Jabko Chips v pravé belgické čokoládě ORIGINS VANUATU 44% 50g

68 

Katalogové číslo: a017fb146d09 Kategorie: , ,

Popis

100% ruční práce / bez konzervantů / Vyrobeno z 200g čerstvých jablek / Cacao Trace / GARANCE PŮVODU

  • obsah kakaa 44%
  • dokonalý chuťový profil:  jablko v harmonii s chutí kávy, lískový oříšek, karamel, vanilka, vařené mléko
  • garantovaný původ a kvalita čokolády &  jablka 
  • Jablka z sadů 

 

             

 

Spojení moravského jablka a belgické čokolády Belcolade Origins ORIGINS NOIR VANUATU 44% znamená dokonalé splynutí chutí!  K tomuto dokonalému spojení jablka a mléčné čokolády přidáváme Garanci původu a odrůdy jablka.

Cílem veškerého našeho úsilí je produkt, který může vzniknout pouze šetrným přístupem k  jablku, čokoládě  a poctivou prací.

Garantujeme  původ každého jablka – kde rostlo, kdy bylo sklizeno a šetrné zpracování. Známe pěstitele jablek a jejich zázemí zázemí.

Čokoláda je vyrobena z kakaových bobů odrůdy Forastero, které vyrostly v Jižním Pacifiku v mělké, ale velmi úrodné vulkanické půdě podél pláží malého souostroví Vanuatu. Kakaové boby Forastero z Vanuatu jsou neuvěřitelně vzácné, což z každého zrnka činí drahocenný klenot. Vanuatu vypadá jako ráj, ale jeho tropické klima – s častými cyklóny a těžkým monzunovým obdobím – napovídá, že pěstování kakaa není pro slabé povahy.

Fermentace kakaa pro naši čokoládu Vanuatu 44 probíhá na ostrově Malekula. Místní farmáři mají dlouholetou tradici kvality a společně garantujeme, že zde vyrobené kakao je skutečným národním pokladem.