Millésime Ecuador 100% BIO

180 

Katalogové číslo: b84ebd519273 Kategorie: , ,

Popis

Krásná organická čokoláda vyrobená z kakaových bobů Arriba/Nacional od Finca Garyth v Ekvádoru. Velmi aromatická s tóny zralého ovoce a banánu. Krásná, organická čokoláda vyrobená z kakaových bobů Arriba/Nacional od Finca Garyth v Ekvádoru. Velmi aromatické s tóny zralého ovoce a banánu.

Terroir: Santo Domingo de las Tsachilas, Finca Garyth
Fazole: Nacional (Arriba)
Přes: Silva Cacao

Nacional a CCN-51
Ekvádor je jedním z největších producentů kakaa. Po Pobřeží slonoviny a Ghaně. A rozhodně největší, pokud jde o jemné nebo chuťové kakao, odrůdu, která se oficiálně nazývá Nacional aka Arriba. Zlatá perla Ekvádoru. Roste pomalu, ale všechno kvalitní chce čas.

Přibližně od roku 2005 stále více pěstitelů kakaa přechází na CCN-51, padesáté první křížence vyrobené panem Castrem z Naranjalu (první C znamená Colección.) Koneckonců, Big Chocolate chce hodně fazolí. nejnižší cena. Na chuti a kvalitě nezáleží; spotřebitel spolyká vše, dokud je to levné. Takže Nacional ztrácí půdu pod nohama nebo prohrál.

Uprostřed kopců provincie Santo Domingo de los Tsachilas leží rodinná farma Finca Garyth z Cedeño Aguilar. Společnost je známá pro své vysoce kvalitní organické kakao Arriba/Nacional. Plantáž je také průkopníkem technologických řešení. Vše, co nabízí výjimečné kakao. Společnost je uvedena v propagačním filmu vlády Ekvádoru. Začínáme v 9:50 minut

Složení: kakaové boby, kakaové máslo