Tv Stanice Porady O Vareni

Televizní stanice, kde dávají pořady o vaření

Patříte mezi nadšené kuchaře, nebo prostě jen milujete pořady o vaření? Pokud vás nebaví neustálé přepínání televizních stanic ve snaze najít zajímavý pořad o vaření, jste na správném místě. V následujících řádcích vám představíme nejen TV stanice výhradně věnované vaření, ale také vám prozradíme, jaké kuchařské show můžete naladit na běžných televizních stanicích. 

TV Paprika

Jak možná napovídá název, televizní stanice Paprika je původně maďarská, v současné době však vysílá také na Slovensku, Moldavsku, Rumunsku a České republice. Její vysílání v domovském Maďarsku započalo rokem 2004, v Česku a na Slovensku jsme se dočkali o rok později. 

TV Paprika si klade za cíl šířit lásku k národním kuchyním, propojovat kulinářské tradice a prezentovat bohatství gastronomie ve střední Evropě. Hlavním pilířem kanálu je popularizace místních kulinářských pokladů, a to nejen prostřednictvím vaření v kuchyni, ale také návštěv malebných hospůdek, restaurací a hotelů v regionu. Kanál investuje do vlastní (maďarské) produkce, která tvoří polovinu jeho obsahu, ale nechybí ani pořady vyrobené v České republice a na Slovensku či ve světě. 

Paprika

Mezi nejpopulárnější pořady na TV Paprika patří bezpochyb kulinářská show s renomovaným šéfkuchařem Jamiem Oliverem. Nechybí ani pořady dalšího oblíbeného šéfkuchaře, Gordona Ramseyho. Popularitě se těší také pořady Adventní kalendář TV Paprika, Masná mise nebo Čokoládový ráj.

Stanici TV Paprika můžete naladit jak na satelitní a kabelové televizi, tak na internetových televizích IPTV operátorů SMART COMP, Telly, Zapni.tv a T-Mobile TV. 

TV Mňam

Druhou televizní stanicí u nás, která se zaměřuje čistě na pořady o vaření, je TV Mňam. Ta má sice o poznání kratší historii (vznikla až v roce 2015), ale rovněž nabídne rozmanitý výběr kulinářských pořadů.

Tv mnam

Ani tentokrát nechybí přehlídka kulinářských show světoznámých kuchařů, jako jsou Jamie Oliver, Gordon Ramsay, Annabel Langbeinová či Martha Stewartová, kteří divákům TV Mňam představí své kulinářské dovednosti a inspirující recepty. Stanice se neomezuje pouze na domácí produkci v podobě pořadů Chlap za plotnou, Sladká Adie nebo Láďův Orient Express, ale nabídne zejména zahraničními pořady, které divákům odhalí různorodé pokrmy, tradiční zvyky a jedinečné recepty z celého světa. 

Stanici TV Mňam můžete naladit jak na satelitní televizi a kabelovce, tak IPTV Skylink, Vodafone, O2TV, NEJ CZ a Sledování TV.

Další stanice s pořady o vaření

Pořady o vaření samozřejmě najdete také na ostatních televizních stanicích, ač se na ně nezaměřují výhradně. Například ČT1 nabídne pořady Pečení na neděli, Kluci v akci a Herbář. Pozadu nezůstává ani skupina stanic Prima, které nabídnou například pořad S Italem v kuchyni (Prima Star), Teď vaří šéf! (Prima Love), Prostřeno (Prima, Prima Love) nebo Ano, šéfe! (Prima). Další velká TV stanice, Nova, má do programu zařazen například kuchařský pořad Tescoma s chutí a MasterChef Česko (Nova Gold)

Ct1 Tvprogram

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *