Čokolády k Vánocům

Čokolády k Vánocům

 • Bonboniéra s pralinkami z mléčné, hořké a bílé čokolády (s malinami, pistáciemi a ořechy)

  Bonboniéra s pralinkami z mléčné, hořké a bílé čokolády (s malinami, pistáciemi a ořechy)

  249 

  Nepropásněte možnost ochutnat naši speciální vánoční edici pralinek, která obsahuje mléčné, hořké i bílé pralinky v kombinaci s malinovým, pistáciovým a lískooříškovým krémem, navrch posypané lyofilizovanými malinami, praženými pistáciemi a praženými lískovými ořechy. Vše krásně zabaleno v dárkové krabičce.

 • Čokoládové hvězdičky ze 44% mléčné čokolády

  Čokoládové hvězdičky ze 44% mléčné čokolády

  125 

  Naše vánoční novinka "Čokoládové hvězdičky ze 44% mléčné čokolády" bude určitě chutnat všem milovníkům mléčné čokolády. A tvarem krásných hvězdiček jistě potěšíme v předvánočním i vánočním čase nejen děti, ale i dospělé.

 • Sladký vánoční balíček

  Sladký vánoční balíček

  240 

  V předvánočním čase jsme pro všechny, kteří mají rádi mléčné a bílé čokolády připravili sladký vánoční balíček. Obsahuje naši vánoční novinku: čokoládové hvězdičky ze 44% mléčné čokolády. K ní jsme přidali tabulku 52% mléčné BIO čokolády a jako třetího parťáka jsme vybrali horkou bílou čokoládu.

 • Vánoční balíček bez cukru

  Vánoční balíček bez cukru

  240 

  Náš čokoládový vánoční balíček bez cukru je vhodný pro všechny, kteří si nechtějí nebo nemůžou dopřát cukr. Obsahuje kvalitní bílou čokoládu posypanou výběrovou kávou, čokoládové tyčinky slazené borůvkami a horkou čokoládu bez cukru.

 • Velký vánoční balíček

  Velký vánoční balíček

  550 

  Do velkého vánočního balíčku jsme pro Vás vybrali tyto čokoládové dobroty: Tabulku BIO 65% čokolády s chilli, tabulku 52% mléčné čokolády s jahodami a pistáciemi, naši novinku drcené kakaové boby v 52% mléčné čokoládě, mléčnou a bílou horkou čokoládu a naše mléčné 52% čokoládové tyčinky.