BIO čokolády

 • 49% BIO veganská čokoláda s kokosovým mlékem 60g

  49% BIO veganská čokoláda s kokosovým mlékem 60g

  93 

  Máte chuť na mléčnou čokoládu, ale kravské mléko nechcete, nebo nemůžete konzumovat? Máme pro Vás ideální alternativu. Naše výběrové nepražené kakaové boby z Peru jsme doplnili o voňavé kokosové mléko a cukr z kokosových květů. Vše v BIO kvalitě a z těch nejlepších surovin.

 • 65% BIO čokoláda z nepražených bobů 60g

  65% BIO čokoláda z nepražených bobů 60g

  90 

  Čokoláda v té nejčistší přírodní podobě. Je vyrobena z nepražených kakaových bobů, čímž si zachovává celou řadu nutričně cenných vlastností. Přijde vám slovní spojení "zdravá čokoláda" jako mýtus? V tomto případě se ho nebojíme použít.

 • 85% BIO hořká čokoláda s kokosovým cukrem 60 g

  85% BIO hořká čokoláda s kokosovým cukrem 60 g

  93 

  Užijte si intenzivní chuť výběrových kakaových bobů zjemněnou trochou cukru z kokosových květů. Tato vysokoprocentní hořká čokoláda vás nadchne. Ona v sobě totiž až tak moc hořkosti nemá. Kakaové boby z Peru jsou příjemně ovocné, což dodává čokoládě nečekanou svěžest.

 • Čokoláda s chilli BIO 65%

  Čokoláda s chilli BIO 65%

  90 

  Čokoláda s chilli je vcelku rozšířenou kombinací. Stejně tak, jako otázka našich zákazníků, zda není moc pálivá. Nemusíte se bát. Chilli po několika vteřinách trošku zahřeje, za pár dalších odezní a rozvine se chuť naší čokolády.

 • Čokoláda s himálajskou solí BIO 65%

  Čokoláda s himálajskou solí BIO 65%

  90 

  Sůl a čokoláda? Nezvyklá kombinace? V žádném případě! Už naše babičky dobře věděly, že do každého moučníku patří špetka soli. Sůl totiž umí podpořit chuťové smysly a umocňuje prožitek, který z naší prémiové čokolády budete mít. Himálajská sůl je mnohem jemnější než ta klasická. Nemusíte mít tedy obavy, že by chuť čokolády jakkoliv narušovala.

 • Hořká čokoláda BIO 75%

  Hořká čokoláda BIO 75%

  90 

  Čistá hořká čokoláda, na které můžete nejlépe poznat chuť vzácných odrůd kakaových bobů, které při její výrobě používáme. Nechcete cítit nic jiného než dlouho nekončící kakaovou chuť? V tom případě je volba jasná.

 • Levandulová čokoláda BIO 65%

  Levandulová čokoláda BIO 65%

  90 

  Máte rádi vůni levandule? V tom případě je pro vás tato čokoláda to pravé! Jemná chuť sušené levandule dodává této čokoládě zajímavý rozměr, který si můžete v poklidu vychutnávat. Zavřete oči a nechte se přenést do rozkvetlého levandulového pole plného slunce, pozitivní energie a klidu.

 • Mléčná čokoláda BIO 52%

  Mléčná čokoláda BIO 52%

  90 

  Naše mléčná čokoláda s vysokým obsahem kakaových složek je jiná, než se kterými se běžně setkáváte. Má plnou kakaovou chuť zjemněnou kvalitním mlékem. Ocení ji jak milovníci mléčných čokolád, tak i ti, kteří spíše preferují čokolády hořké.