Čokolády s posypem

 • 45% bílá čokoláda s dračím ovocem 62 g

  45% bílá čokoláda s dračím ovocem 62 g

  93 

  Naše výběrová bílá čokoláda s nádechem exotiky. Posypali jsme ji lyofilizovaným dračím ovocem, které můžete znát i pod názvem pitahaya. Můžete se těšit na lahodnou kombinaci té nejjemnější čokolády a lehce nakyslé dužiny tohoto ovoce, které je navíc příjemně křupavé.

 • 45% bílá čokoláda s výběrovou kávou 62g

  45% bílá čokoláda s výběrovou kávou 62g

  93 

  Není bílá jako bílá. Ta naše je vyrobena z výběrového kakaového másla z Dominikánské republiky, mléka z České republiky, trochy třtinového cukru a pravé vanilky. Tentokrát dostala skvělou společnost. Výběrovou kávu z malé pražírny Seattle's original z Havířova. To musíte ochutnat!

 • 52% mléčná čokoláda s drcenými kakaovými boby (nibsy)

  52% mléčná čokoláda s drcenými kakaovými boby (nibsy)

  93 

  Jak udělat čokoládu ještě čokoládovější? Že to nelze? Ale ano. Na tuto otázku existuje jasná a opravdu chutná odpověď. Stačí na naši vysokoprocentní mléčnou čokoládu nasypat nadrcené kakaové boby, které jsou nazývány také jako nibsy. Nechte se pohltit její intenzivní a energií nabíjející chutí.

 • 52% mléčná čokoláda s jahodami a pistáciemi

  52% mléčná čokoláda s jahodami a pistáciemi

  93 

  Kombinaci jahod, čokolády a pistácií znají možná někteří z vás ve formě fondue. My jsme ale chtěli mít tuto neodolatelnou směs chutí k dispozici častěji, rychleji a zdravěji. Představujeme vám čokoládu, která patří mezi nejoblíbenější stálice jak mezi našimi zákazníky, tak mezi naší čokoládovou rodinou.

 • 52% mléčná čokoláda s kokosem a malinami

  52% mléčná čokoláda s kokosem a malinami

  93 

  Kokos se s malinami v přírodě asi běžně nevyskytuje, ale pokud je zkombinujete a přidáte ještě kvalitní mléčnou čokoládu, vznikne dokonalé potěšení. Tato kombinace má pozitivní vliv jak na vaše chuťové pohárky, tak i na vaše zdraví.

 • 52% mléčná čokoláda s mandlemi a vlašskými ořechy

  52% mléčná čokoláda s mandlemi a vlašskými ořechy

  93 

  Mléčná čokoláda s ořechy – to je naprostá nutnost a stálice každého výrobce čokolády. Avšak naše vysokoprocentní mléčná čokoláda, vyrobená přímo z prémiových kakaových bobů a čerstvých ořechů, dává této standardní kombinaci zcela jiný rozměr.

 • 70% tmavá čokoláda s banánem a makadamovými ořechy

  70% tmavá čokoláda s banánem a makadamovými ořechy

  93 

  Máte rádi banánky v čokoládě, ale neradi přehnaně experimentujete? A co si takhle vychutnat jejich zdravější variantu oživenou oříšky? Tato čokoláda, inspirovaná starou klasikou, vás bude určitě bavit.

 • 70% tmavá čokoláda s malinami a mátou

  70% tmavá čokoláda s malinami a mátou

  93 

  Tato čokoláda, se svěží chutí máty a maliny, vám zvedne náladu a nabije vás energií. Tato kombinace má pozitivní dopad na vaše zdraví. Nemusíte se ani bát o svoji linii, jelikož je stvořena z kvalitní 70% čokolády a přírodních surovin s nízkým obsahem kalorií.

 • 70% tmavá čokoláda s malinami a skořicí

  70% tmavá čokoláda s malinami a skořicí

  93 

  Skořice, maliny a tmavá čokoláda. To je spojení, které vás zahřeje, obejme a uklidní. Skořici si každý z nás většinou spojí se zimou, ale díky malinám je čokoláda svěžejší, takže si ji můžete dopřát po celý rok.