Kralux Osobni Zkusenosti

KRALUX – recenze a osobní zkušenosti

Zatímco vrásky se ve větší míře objevují až po padesátce, první šedivé vlasy a vousy se začínají objevovat mnohem dříve. Na vině není bohužel ani tak věk, jako spíše genetika či nedostatek některých živin. Zatímco s geny toho moc nenaděláme, v oblasti výživy vlasů i vousů existuje celá řada metod, jak proti předčasné ztrátě barvy vlasového vlákna zabojovat. V dnešní recenzi se proto s vámi podělím o své zkušenosti s produktem Kralux, který slibuje nejen zmírnění šedivění a ztráty barvy vlasů, ale také celkové zlepšení stavu vlasové pokožky i vlasového vlákna.

Moje zkušenost a hodnocení 

Kralux

Přestože šedivé vlasy zatím nemusím nijak výrazně řešit, čas od času se šedivý vlas objeví – zatímco ve světlých vlasech se pár stříbrných pramenů ztratí, v mým tmavých vlasech nejdou přehlédnout. Jelikož však nepatřím mezi fanoušky barvení, zaujal mě produkt Kralux deklarovanými účinky na eliminaci šedivění. Přestože je na místě brát udávané účinky s jistou rezervou (rozhodně nepomůže v případě, že jste kompletně šediví), překvapil mě nečekaně viditelnými výsledky. Příjemným bonusem je také celkové zvýšení kvality a lesku vlasů, které připisuji zejména obsahu řady rostlinných extraktů a antioxidantů. Překvapivě mi Kralux pomohl i v oblasti tvorby lupů a nadměrného maštění pokožky hlavy. Pokud tak kromě mírného šedivění řešíte také další obtíže s vlasy či vlasovou pokožkou, Kralux můžu jednoznačně doporučit.

Výhody proč ANO

  • Zlepšuje zdravý a růst vlasů
  • Pozitivní recenze uživatelů
  • Aplikace 1x denně
  • Český produkt

Nevýhody proč NE

  • Vyšší cena

Co je to Kralux?

Na trhu je přípravků na šedivé vlasy skutečně přehršel. Kralux mě zaujal především svým původem –jedná o přípravek vyvinutý a vyráběný výhradně v České republice. Oproti konkurenci se může pochlubit také řadou patentovaných účinných látek, jejichž efektivnost výrobce podkládá řado studií a výzkumů. Pokud vás zajímají podrobnosti, doporučuji zamířit na oficiální web Kraluxu, kde kromě odpovědí na často kladené otázky najdete především odkazy na obsáhlé studie a výzkumy potvrzují účinnost přípravku. 

Pro koho je Kralux vhodný?

Přípravek Kralux je primárně určen k eliminaci a mírnění výskytu šedivých a bílých vlasů, použít však samozřejmě jde také na vousy, které jsou mnohdy k tvorbě šedin ještě náchylnější než vlasy. Vzhledem ke složení je vhodný jak pro muže, tak ženy, snad jen s výjimkou těhotenství a kojení – výrobce nespecifikuje, zda jeho používání nepředstavuje v tomto období zvýšené riziko.

Benefitů Kraluxu využijete nejen v případě prvních výraznějších šedin, ale také pokud vás trápí zhoršená kvalita vlasů, jejich pomalý růst či nadměrné vypadávání. Obsahuje totiž řadu aktivních látek, mezi jejichž účinky patří právě příznivý vliv na stav vlasů a vlasové pokožky. 

Jak Kralux funguje?

Rozhodně nepatřím mezi odborníky na vlasy a procesy, které způsobují jejich šedivění. Zastávám však názor, že nejzásadnějším bodem při pořizování nového produktu pro péči o vlasy je především znalost jeho složení – a ani Kralux nebyl výjimkou. Díky obsáhlým studiím i přehledné infografice na stránkách Kraluxu však princip jeho fungování pochopí i naprostý laik. 

Kralux Hodonice

Základní účinnou složkou jsou speciální patentované biomimetické peptidy, které napomáhají zvyšovat melanogenezi (tvorbu barviva melaninu) ve vlasech. Přestože peptidy jsou známé především v oblasti prevence vrásek a vypínání pokožky, významnou roli hrají právě v oblasti šedivění – nejen, že zvyšují produkci vlasového barviva, ale také stimulují regeneraci vlasů a zvyšují počet aktivních folikul. 

Kralux zaslouženě získal místo i v našem srovnání nejlepších vitamínů na vlasy, kde obstál mezi velmi kvalitní konkurencí.

Kromě peptidů najdeme ve složení také stabilizovaný antioxidant, který chrání vlasové folikuly před oxidativním stresem, a tedy i předčasným stárnutím. Z hlediska tvorby lupů stojí za zmínku také obsažené rostlinné extrakty snižující viditelnosti lupů a zklidňující pokožku hlavy. 

Balení a cena vlasového séra Kralux

Pokud chcete Kralux pouze vyzkoušet, výrobce nabízí malé balení o objemu dvakrát 15 mililitrů, které vydrží přibližně jeden měsíc. V případě, že s vlasovými séry na šedivění zatím nemáte žádné zkušenosti, se jedná o skvělý způsob, jak zjistit, zda vám vůbec tato metoda vyhovuje. 

Jelikož však z vlastní zkušenosti můžu říct, že podobné přípravky fungují především při dlouhodobém používání, vyplatí se spíše předplatné. Nejen, že vám pravidelně bude chodit produkt do schránky bez nutnosti opakovaného objednání, ale navíc měsíčně ušetříte přes sto korun

Jak na aplikaci produktu

Pokud si nejste jistí, zda je vlasové sérum tou pravou metodou právě pro vás, zásadní bude zejména aplikace. Je třeba mít na paměti, že na rozdíl od barvení je nutná jistá disciplína. Jednoduše nestačí si na aplikaci séra vzpomenout jednou za měsíc. V případě, že chcete vidět jasné výsledky, byste měli sérum používat jedenkrát denně. 

Samotná aplikace je poměrně jednoduchá. Stačí malé množství séra vmasírovat do pokožky. Následně stačí vlasové sérum nechat působit, minimálně jednu hodinu, ideálně však přes noc. 

Kralux Cena

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *