Ketofit Recenze

KetoFit recenze a zkušenosti s keto dietou

Chcete se zbavit přebytečných kil? KetoFit slibuje chutnou stravu, která zajistí úbytek na váze a přitom dodá potřebný přísun tuků, bílkovin, vitamínů a dalších prospěšných látek. Jaké jsou moje zkušenosti v roce 2024?

Co je KetoFit?

Ketofit Logo

KetoFit dieta nabízí jedinečný způsob, jak zhubnout bez zbytečného stresu, velké fyzické námahy a hladovění. Dokonce není potřeba znát složení jednotlivých potravin, hlídání obsahu tuku či cukru. Nic nemusíte složitě počítat a přemýšlet, co smíte a co ne. S KetoFit můžete hubnout od první chvíle. Snadno a rychle. KetoFit dieta je vyvinuta přímo pro ženské potřeby, bere veškeré ohledy na organismus ženy. Obsahuje potraviny, které naše tělo potřebuje každý den a zároveň chrání naši krásu a zdraví.

Pred A Po Dieta

KetoFit nabízí celou řadu směsí, se kterými pohodlně připravíte jídlo, které vás nejen zasytí, ale dodá vám také potřebné vitamíny, minerály, tuky, bílkoviny a další důležité látky. Pokud s keto dietou teprve začínáte, je nejjednodušší vybrat si jeden z balíčků, ve kterých najdete přesně nadávkované pokrmy. Ty si pak v pohodlí domova, v práci i na dovolené snadno připravíte. Balíčky vás navíc oproti jednotlivým pokrmům vyjdou levněji. Je zde od všeho trochu. Doplnit si balíček můžete dalšími produkty, které neobsahují sacharidy.

Ketofit Predstaveni Diety

Mě například zaujaly koktejly, omelety a polévky. K dispozici jsou také tyčinky, proteinové kaše a další potraviny, které preferujete. Novinkou jsou i těstoviny. A chutnají vážně dobře!

Kolik jídel denně jím s KetoFit a jak to funguje?

 • 5x denně budete jít teplá jídla KetoFit
 • obdržíte svačinky na cesty, která zaručují úbytek na váze
 • po dokončení diety KetoFit se postupně přechází na zdravou stravu
 • Složení KetoFit je kompletně vyrobeno z přírodních látek, bez použití chemie
 • Náš odborník na diety vám připraví jídelníček šitý na míru přímo pro vaše tělo

Pro koho jsou redukční (dietní) plány a produkty KetoFit?

Hubnutí je určeno primárně pro ženy a rozděleno je do dvou fází. Hubnutí a stabilizace váhy.

Zatímco první fáze zajistí rychlý úbytek tělesné hmotnosti, u druhé fáze se stabilizuje tato váha a pomalu se přechází k běžné stravě. V jiném mém článku si můžete více přečíst o tom, co je keto dieta, jak funguje, jaký je názor odborníků a tak podobně.

1. fáze hubnutí

U KetoFit máte výhodu, že nemusíte čekat na nějaké zvláštní příležitosti, kdy začít hubnout. Jednoduše si objednejte balíček složený na míru vaší postavě nebo si sestavte jídelníček KetoFit z nabízených jídel. Hubnout můžete začít ve chvíli, kdy vám kurýr balíček doručí až k vám domů. To znamená, že už po několika dnech s redukčním plánem od KetoFit budete vidět změny na vaší postavě. A že jsou opravdu vidět! Největší výhodou oproti jiným dietám je, že nehladovíte a nemusíte si složitě počítat kalorie. A také nemusíte zdlouhavě stát u plotny a připravovat zdravé pokrmy.

Pokud si rádi připlatíte za kvalitu, doporučit vám musím Ketofit. Ačkoliv se tato ketodieta řadí spíše k těm dražším, těšit se můžete na poměrně chutná jídla a opravdu bohatý výběr, který vás jen tak neomrzí. Na rozdíl od některých konkurenčních ketodiet rovněž vyniká nižším obsahem sacharidů, čímž pomáhá urychlovat proces ketózy, o kterém vám blíže povím dále v článku. Podobně jako u Ketomixu lze vybírat z několika redukčních výživových plánů, které jsou vytvářeny s ohledem na váš cíl:

 • Redukční plán SOFT (4 týdny,
 • Redukční plán OPTIMAL (6 týdnů),
 • Redukční plán MAXI (9 týdnů),
 • Redukční plán MAXI PLUS (15 týdnů)

Výhody proč ANO

 • řada redukčních plánů
 • pestré jídelníčky

Nevýhody proč NE

 • některá instantní jídla nejsou příliš chutná

Pravidla stravování v 1. fázi redukčního plánu od KetoFit

 • jezte pravidelně každé 3 hodiny
 • během dne sníte dohromady 5 jídel KetoFit
 • stravu KetoFit můžete kombinovat s doporučenou zeleninou 500 g za den

Jak dlouho trvá 1. fáze ketodiety

Délka fáze se odvíjí od toho, zda si zvolíte redukční plán KetoFit. Promyslete si, kolik chcete zhubnout. Samozřejmě musíte mít realistickou představu! Jestli vás dělí od vysněné postavě jen několik centimetrů v pase, postačí vám k tomu sotva pár týdnů. Jestliže chcete dramaticky zhubnout a výrazně posunout ručičku váhy k nižším číslům, abyste se opět cítila fit, KetoFit vám také bez potíží pomůže. Vyberte si jeden ze čtyř redukčních plánů a můžete začít aktivně zhubnout.

Jaké jsou fáze redukčních plánů diety KetoFit?

Ketofit Redukcni Plany
Více o redukčních plánech se dozvíte zde.

Rozdělení redukčních plánů do časového harmonogramu:

 1. Redukční plán SOFT – 1 týden
 2. Redukční plán OPTIMAL – 2 týdny
 3. Redukční plán MAXI – 4 týdny
 4. Redukční plán MAXI PLUS 6 týdnů (4 týdny v plánu MAXI a 2 týdn v plánu OPTIMAL)

Jestliže potřebujete výrazně zhubnout, můžete redukční plány opakovat.

Kolik stojí KetoFit peněz a vyplatí se?

Stejně, jako u ostatních firem zabývajících se keto dietou, můžete svůj KetoFit objednat přes e-shop. Najdete tam celou řadu keto jídel bohatých na proteiny a vitamíny. Vybrat si můžete výhodný balíček nebo si objednat jednotlivé pokrmy a doplnit si svůj stávající jídelníček. Samozřejmostí je rozložení pokrmů do vybrané diety. Nestane se vám, že byste si koupili jídlo pro jiný typ diety.

KetoFit má hned 3 hubnoucí plány, které obsahují potraviny s optimálním a vyváženým složením vitamínů, tuků, bílkovin, minerálů a dalších látek. Můžete volit mezi programy Soft, Optimal a Maxi. Každý z těchto plánů má jinak nastavený stravovací režim. Je nutné postupovat podle jednotlivých fází, abyste správně nastartovali stav ketózy a upevnili svůj startovací režim tak, abyste se pak dokázali v pohodě vrátit k běžným pokrmům a nedošlo k jojo efektu.

Plán na cca 2 týdny2830 Kč
Plán na cca 3 týdny2730 Kč
Plán na cca 4 týdny4773 Kč
Cena za jedno jídlo37 – 48 Kč
Šejkr v ceněšejkr nebo jiný dárek dle výběru

Jestliže si nejste úplně jisti, zda se do keto diety pustit po hlavě, bojíte se, že vám strava nebude vyhovovat či chutnat, můžete vyzkoušet například balíček pro výletníky. Zaplatíte méně a jednoduše zjistíte, zda vám tato dieta funguje či nikoliv. Ale pouhým ochutnáváním svá přebytečná kila neshodíte.

KetoFit má cenově nastavené balíčky tak, že cena za jedno jídlo vyjde na 45-50 korun. Pokud se chystáte na akční nabídku či zvýhodněný balíček, můžete se dostat na 25-37 korun. Záleží na tom, kolik jídel v balíčku je. Počet jídel je určen tím, na jak dlouho si balíček objednáte a také jaký plán hubnutí máte.

Například balíček na 3 týdny obsahuje 107 jídel za 5 700 korun bez akční nabídky. Pokud si zvolíte druhý typ balíčku na tři týdny, máte stejný počet jídel, ale liší se složením i gramáží. Cena může být o něco vyšší.

Druhým příkladem je dieta na 4 týdny. Balíček obsahuje 124 porcí za cenu 4 460 korun. Druhý obsahuje 142 porcí za cenu 7 500 korun. Doporučujeme řídit se tím, co vám je na e-shopu nabídnuto při výpočtu BMI. K dispozici je také výživová poradkyně KetoFit i klientská poradna na telefonu, mailu i live chatu.

Jak probíhá dieta?

Keto dieta je rozdělena na několik částí. Co vás čeká?

Fáze 1

Asi nejtěžší ze všeho je začátek. Musíte rozhodnout, odhodlat se. Pak si objednat balíček stravy a začít s dietou. Nejdůležitější jsou následující první dny. Během prvního týdne se tělo dostane do ketózy. Pravděpodobně budete mít velkou chuť na sladké, na pečivo a celkově na to, co normálně jíte. V této chvíli je nutné vydržet. Až tuto fázi překonáte, zjistíte, že na pochoutky a dobroty už chuť ani nemáte.

Tehdy nastává fáze, kdy se tělo dostane do ketózy. V tomto stavu vaše tělo doslova hubne před očima. Zdrojem energie je váš vlastní tuk. No a právě v této části je důležité stravovat se výhradně pomocí keto balíčků, občas přidat nějakou tu povolenou zeleninu nebo oříšky a nezapomenout na pravidelný pitný režim. Jaké jsou povolené potraviny při keto dietě? Co mě opravdu potěšilo je, že při ketodietě si v klidu můžu dopřávat svou oblíbenou kávu. Ani milovníci čajů nebudou nešťastní. Jediné, čeho se musíte vzdát, je cukr. Ale ten se dá nahradit stévií. Po pár šálcích už vám ani nepřijde, že má nápoj jinou chuť.

Fáze 2

Ve druhé fázi už se začínáte pomalu dostávat ke svému původnímu stravování. Pokračujete i nadále v pojídání KetoFit jídel, k tomu si uvaříte něco ze svého běžného jídelníčku. Strava vypadá asi následovně: 3x KetoFit a 2x denně vlastní strava. Inspirace zdravých jídel je na internetu dost, stejně tak, jako na nejrůznějších facebookových skupinách.

Fáze 3 (ukončení diety)

Po skončení diety se opět plně vracíte na svůj jídelníček. Samozřejmě je nutné zamyslet se, jak kvalitní byla vaše dosavadní strava. Vrhnout se do cukrárny a objednat si od všeho kousek, asi nebude to pravé. Přece jen si ale nějaké dobroty můžete dopřát. Pokud jíte celý týden zdravou stravu, věnujete se sportovním aktivitám, na hamburger nebo zákusek si klidně dvakrát za týden zajít můžete.

Pokud si rádi připlatíte za kvalitu, doporučit vám musím Ketofit. Ačkoliv se tato ketodieta řadí spíše k těm dražším, těšit se můžete na poměrně chutná jídla a opravdu bohatý výběr, který vás jen tak neomrzí. Na rozdíl od některých konkurenčních ketodiet rovněž vyniká nižším obsahem sacharidů, čímž pomáhá urychlovat proces ketózy, o kterém vám blíže povím dále v článku. Podobně jako u Ketomixu lze vybírat z několika redukčních výživových plánů, které jsou vytvářeny s ohledem na váš cíl:

 • Redukční plán SOFT (4 týdny,
 • Redukční plán OPTIMAL (6 týdnů),
 • Redukční plán MAXI (9 týdnů),
 • Redukční plán MAXI PLUS (15 týdnů)

Výhody proč ANO

 • řada redukčních plánů
 • pestré jídelníčky

Nevýhody proč NE

 • některá instantní jídla nejsou příliš chutná

Zkušenosti s KetoFit

V klidu můžu KetoFit dietu doporučit všem, kteří chtějí zhubnout nějaké to kilo. Je ale určitě nutné dodržovat správný stravovací režim. Musím říct, že hlavně v prvních dnech to není snadné. Ale jakmile se přenesete přes „keto chřipku“, už to půjde samo. Pak se dostanete do ketózy a výsledky vidíte doslova před očima. Překvapila vás ta keto chřipka? Pojďte si přečíst, jaká jsou rizika keto diet.

Když jsem vybalila balíček s dietou, mile mě překvapil hezký vzhled jednotlivých sáčků. Potěšil také holčičí šejkr v růžové barvě. Co se ale vzhledu jednotlivých pokrmů týče, na obrázcích diety a skutečný vzhled se poněkud liší. Ale na funkčnost naštěstí vzhled nemá vliv a hubnout se s KetoFitem dá.

Rozporuplné jsou chutě jednotlivých jídel. Každému z nás chutná něco jiného. Proto nebudu hodnotit, zda jsou jídla chutná či nikoliv. Je to stejné jako s kterýmkoliv jiným jídlem. Někomu koprová omáčka chutná, jinému ne. Faktem je, že jsou proteinová jídla nasládlá. A to i ta, která mají být slaná.

Při čtení diskuzí můžu zhodnotit, že jídla obecně lidem chutnají a někteří se k nim dokonce s chutí vracejí. Kromě běžných jídel mají různé druhy polévek, dezerty jako panna cotta, sladké kaše a smoothie. Za mě určitě stojí za to ochutnat omelety, které dochutíte jednoduše bylinkami a kořením.

Řada zákaznic na facebookových stránkách uvádí několika kilogramový váhový úbytek během prvního týdne držení ketodiety. Já patřím mezi ty, které chtějí zhubnout jen několik centimetrů v pase. A povedlo se. Během týdne už jsem měla požadované míry. Takže nezbývá nic jiného, než začít!

Mám tady další srovnání, kde najdete nejlepší keto diety.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *