Chia Shake Recenze

Chia Shake recenze a zkušenosti s dietou

Chcete žít zdravě? Pokud ano, je na čase vyzkoušet jeden ze zdravých fitness koktejlů Chia Shake. Jaké jsou výsledky při hubnutí a kolik stojí dieta?

Co je Chia Shake?

Zdravý životní styl už dnes tak trochu módní záležitostí. Zvláště, pokud chceme zhubnout nějaké to kilo navíc. Jenže ne vždy se nám podaří jíst celé týdny zdravá jídla. A tím pádem efekt diety rázem ztrácí účinnost. Jak viditelně zhubnout, snížit váhu na minimum a ještě žít zdravěji? Pomoci vám může moderní dieta Chia Shake. Jak funguje?

Co Je Chia Shake

Chia shake funguje na principu keto diety (co je keto dieta). To znamená, že tato metoda spalování kalorií je založena na principu omezení příjmu sacharidů. Už za pouhé dva dny od vysazení veškerých sacharidů nastává v našem těle stav zvaný ketóza. Stav, kdy si organismus musí začít vytvářet energii ne z cukrů, ale vlastních tuků. V tomto období by neměl být příjem sacharidů vyšší než asi 40 g denně, aby se organismus udržoval v ketóze. Tím se aktivuje rychlejší a pohodlnější hubnutí. Vaše tělo zanedlouho zjistí, jak spalovat tuky a po asi týdnu keto diety máte vyhráno.

Co je na Chia Shake výjimečného? Výsledky hubnutí jsou vidět už po prvních pár dnech, po několika týdnech držení diety se dostanete bez hladovění a dřiny na vaši požadovanou váhu. U keto diety je velkou výhodou to, že nehladovíte. Jíte v pravidelných intervalech 5 menších porcí jídla denně.  

Co slibuje keto dieta Chia Shake

 • účinná dieta s rychlým a viditelným výsledkem
 • žádné hladovění – jíte 5x denně
 • snížení chuti na sladké
 • snížení chuti k jídlu
 • bez nutnosti cvičit
 • zlepšení pleti
 • odstranění celulitidy
 • detoxikace
 • bez jojo efektu
 • snížení hladiny cukru v krvi
 • snížení hladiny špatného (LDL) cholesterolu a zvýšení hladiny dobrého (HDL) cholesterolu
 • snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění
 • vhodná i jako dieta pro muže

Druhé místo si u mě vybojovala ketodieta firmy Chia Shake. Průměrná cena za porci je o něco málo vyšší než u Ketomixu (kolem 40 Kč), a stejně tak lze zakoupit jak balíčky, tak samotné produkty. Kromě 4 dietních plánů ketodiety můžete vyzkoušet také například low-carb nebo proteinovou dietu.

Co se týká ketodiety Chia Shake, ocenit musím především flexibilitu, která vám ve stravování zůstane. Ketodietu lze s produkty Chia Shake do velké míry přizpůsobit vašim potřebám. V případě, že budete chtít pro viditelné výslekdy co nejstriktněji dodržovat keto jídelníček, opět musím doporučit výhodné balíčky. Těch je v nabídce Chia Shake hned šest, a to jak balíček na týden, dva týdny, měsíc, osm týdnů či celé prázdniny, tak balíček 75 koktejlových náhrad jídel. 

Výhody proč ANO

 • řada balíčků a výživových plánů
 • příznivá cena

Nevýhody proč NE

 • menší výběr jídel oproti konkurenci

Kolik jídel denně jím se Chia Shake a jak to funguje?

Chia Shake Vsechna Jidla

Keto dieta Chia Shake nabízí hned několik produktů, které neobsahují cukry. Ty jsou nahrazeny kvalitními bílkovinami, které zaženou pocit hladu.

 • 5x denně jíte teplá jídla Chia Shake
 • dieta obsahuje také chutné svačiny na cesty, pomáhající k úbytku váhy
 • po dokončení diety Chia Shake se postupně přechází na zdravou stravu
 • Složení Chia Shake je kompletně vyrobeno z přírodních látek, bez použití chemie.

Jak může vypadat jídelníček:

Připravila jsme pro vás návrh jídelníčku, jak by asi mohla vypadat vaše keto dieta Chia Shake. Upravit si jí můžete dle vašich oblíbených Chia Shake jídel a „povolených“ běžných potravin. Jaká jsou povolená jídla při keto dietě?

Snídaně s Chia Shake

 • tvaroh
 • Dietní proteinová kaše Chia Shake banán
 • cottage sýr nebo bílý jogurt s otrubami
 • uvařené vajíčko
 • vaječná omeleta se zeleninou

Oběd s Chia Shake

 • vařené kuřecí maso
 • grilovaná zelenina
 • Dietní proteinová omeleta sýrová Chia Shake
 • vařené hovězí maso a dušená zelenina
 • Dietní proteinová polévka Rajská Chia Shake

Svačina s Chia Shake

 • Dietní proteinový koktejl Chia Shake v jakékoliv příchuti
 • ovesné palačinky

Večeře s Chia Shake

 • masová polévka
 • Dietní proteinová polévka Zeleninová
 • grilovaná ryba a zeleninový salát
 • krůtí šunka a listový salát s ředkvičkami
 • Dietní proteinová omeleta Sýrová nebo Žampionová Chia Shake

Zakázané potraviny u ketodiety Chia Shake

Kukuřice, brambory, batáty, rýže, čočka, quinoa, fazole, sladkosti, alkohol, pivo, med, sirupy, cereálie, jablko, pomeranč, banány, mango, hroznové víno, ananas, mandarinky; margarín, slunečnicový olej. Co jíst při keto dietě?

Pro koho jsou redukční (dietní) plány a produkty Chia Shake?

Dietu nedoporučuji těhotným a kojícím ženám a osobám, které se léčí s cukrovkou, onemocněním jater, ledvin a s jiným závažným onemocněním. V takovém případě doporučujeme konzultovat váš zdravotní stav a držení keto diety s vaším ošetřujícím lékařem.

Jaké jsou fáze redukčních plánů diety Chia Shake?

Chia Shake Priprava

Rozdělena je do tří fází. Každou fázi je nutné dodržovat, aby byl výsledek diety opravdu účinný. Zatímco první fáze zajistí rychlý úbytek tělesné hmotnosti, u druhé fáze se stabilizuje tato váha a pomalu se přechází k běžné stravě. Ve třetí fázi už přecházíte na standardní stravu.

Výhodou ketonové diety je, že nemusíte cvičit. Je však nutné, dodržovat zdravou životosprávu. Každodenní procházka by určitě neměla vymizet z vašeho volného času. Vyhnout byste se měli silovým sportům, které je dobré naopak nahradit třeba jízdou na kole. Pamatujte, že při ketodietě hubnete při jakékoliv činnosti. A správně zvolené cvičení bude mít na snížení tělesné hmotnosti ještě rychlejší vliv.

Kolik stojí Chia Shake peněz a vyplatí se?

Chia Shake si můžete objednat přes jejich e-shop a nechat si svůj balíček s hubnoucím plánem zaslat až k vám domů. Najdete tu bohatý výběr keto stravy, bohaté na proteiny a vitamíny. Výhodou Chia Shake je, že neobsahuje žádné chemické přísady. Jde čistě o přírodní produkt. Chia Shake pro své zákazníky připravil rovnou i ketonové dietní balíčky. Jejich cena je:

Plán na cca 1 týden1 399 Kč
Plán na cca 2 týdny2 499 Kč
Plán na cca 4 týdny4 799 Kč
Plán na cca 8 týdnů8 990 Kč
Cena za jedno jídlo32 – 40 Kč
Šejkr v ceněano

Cena jednotlivého jídla je od 32 do 40 korun. To je oproti ostatním ketodietám určitě nízká cena. Každý balíček obsahuje předvybrané potraviny, ale na vás je poté výběr konkrétní příchutě. Navíc obdržíte shaker, dietní plán a dárek. Samozřejmě je možné si také sestavit dietní plán dle vašich představ a objednat si jednotlivé potraviny samostatně. Výběr je poměrně široký a vybere si opravdu každý.

Chia Shake nabízí různé hubnoucí plány. Obsahem balíčku jsou vždy potraviny s optimálním a vyváženým složením vitamínů, tuků, bílkovin, minerálů a dalších látek. Nemusíte se bát, že byste například při 8 týdenní kúře hladověla, nebo že za vybrané 2 týdny nezhubnete požadovaná kila. Ale aby byl výsledek ketodiety opravdu účinný, postupujte podle jednotlivých fází. Jedině tak správně nastartujete stav ketózy a začnete hubnout bez následného jojo efektu. 

Jak vypadá dieta podle plánu?

Keto dieta na 2 týdny

Balíček ket diety Chia Shake na 2 týdny obsahuje velký dietní koktejl (30 porcí), chia pudink (10 porcí), proteinové palačinky (10 porcí), dietní polévku (10 porcí) a dietní omelety (10 porcí). Získáte celkem 70 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 32 Kč. Celková cena balíčku je 2 499 Kč.

Keto dieta na 4 týdny

Balíček ketodiety Chia Shake na 4 týdny obsahuje 2 velké dietní koktejly (60 porcí), 2 chia pudinky (20 porcí), 2 x proteinové palačinky (20 porcí), 2 x dietní polévku (20 porcí), dietní omelety (10 porcí) a dietní kaši (10 porcí). Získáte celkem 140 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 34 Kč. Celková cena balíčku je 4 799 Kč.

Keto dieta na 8 týdnů

Balíček ketodiety Chia Shake na 8 týdnů obsahuje 4 velké dietní koktejly (120 porcí), 3 chia pudinky (30 porcí), 4 x proteinové palačinky (40 porcí), 2x dietní polévku (20 porcí), 2x dietní omelety (20 porcí), chia muffin (10 porcí), 8x dietní tyčinka a 2x dietní kaši (20 porcí). Získáte celkem 268 jídel, přičemž každé z nich vás vyjde na 33 Kč. Celková cena balíčku je 8 990 Kč.

 Jak probíhá dieta?

Keto dieta má celkem 3 fáze:

 1. V první fázi dostaneme tělo do požadovaného stavu ketózy. Následuje období, kdy se tělo učí správně spalovat tuky, místo sacharidů. Tato fáze je asi nejnáročnější, ale pokud ji budete poctivě držet, za 5 až 7 dní uvidíte první výrazné změny na svém těle. V tomto období si tělo přivyká na jiný režim. Můžete být proto unavení, pociťovat nevolnost. V okamžiku, kdy se dostanete do ketózy, budete mít více energie a začnete cítit lepší náladu. Po 7 dnech už vaše tělo spaluje tuky z kterékoliv činnosti, kterou děláte. Nebojte se pomalu cvičit, jezdit na kole, chodit na procházky. Kila půjdou dolů doslova před očima.
 2. Druhá fáze je stabilizační, kdy se začínají do jídelníčku postupně zařazovat sacharidy a tuky. Úbytek kilogramů je pomalejší. Je důležité dodržet tuto fázi, jinak by tělo začalo produkovat inzulin a došlo by k jojo efektu.
 3. Třetí fáze je fáze fixace, v podstatě mírnější druhá fáze. Seznam povolených potravin se rozšiřuje, ale vše by mělo probíhat pomalu, aby si organismus zvykl na větší dávku sacharidů. V tomto období je nutné určitě setrvat ve zdravém životním stylu. Vraťte se pozvolna ke svým oblíbeným sportům, jezte pravidelně a vyhněte se kalorickým pokrmům.

Průměrná cena za porci je o něco málo vyšší než u Ketomixu (kolem 40 Kč), a stejně tak lze zakoupit jak balíčky, tak samotné produkty. Kromě 4 dietních plánů ketodiety můžete vyzkoušet také například low-carb nebo proteinovou dietu.

Co se týká ketodiety Chia Shake, ocenit musím především flexibilitu, která vám ve stravování zůstane. Ketodietu lze s produkty Chia Shake do velké míry přizpůsobit vašim potřebám. V případě, že budete chtít pro viditelné výslekdy co nejstriktněji dodržovat keto jídelníček, opět musím doporučit výhodné balíčky. Těch je v nabídce Chia Shake hned šest, a to jak balíček na týden, dva týdny, měsíc, osm týdnů či celé prázdniny, tak balíček 75 koktejlových náhrad jídel. 

Výhody proč ANO

 • řada balíčků a výživových plánů
 • příznivá cena

Nevýhody proč NE

 • menší výběr jídel oproti konkurenci

Zkušenosti s Chia Shake

U diet je většinou problém s přípravou pokrmů. Musíte počítat kalorie a vařit jídla pro vás dost možná netradičním způsobem. U Chia Shake vám naštěstí odpadají všechny starosti s vařením. Balíčky jsou velmi jednoduché na přípravu, která vám zabere doslova minimum času. Například koktejly stačí zalít stanoveným množstvím vody nebo mléka, zatřepat v šejkru a jídlo je připravené. Jsou tedy vhodné nejen pro konzumaci doma, ale hlavně na cesty, do práce nebo do školy jako vydatná svačinka.

Co se chuti týče, za sebe můžu zhodnotit Chia Shake jako chuťově vydařenou dietu. Na co musím upozornit je fakt, že všechna jídla jsou nasládlá. A to i ta, která být sladká vůbec nemají. Ale i na to se dá zvyknout. Výhodou ketodiety je možnost dochucení jídel bylinkami a kořením. Za mě doporučuji určitě vyzkoušet omeletu a třeba dietní tomatovou polévku.

Mám tady další srovnání, kde najdete nejlepší keto diety.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *