Prodietix Recenze

Prodietix recenze a zkušenosti s dietou

V této recenzi se podíváme na účinky francouzské ketonové diety Prodietix, se kterou můžete viditelně zhubnout během několika týdnů. Jak dieta funguje a kolik stojí?

Recenze a osobní zkušenost

Jsem ráda, že jsem vám mohla představit další komplexní hubnoucí program, vycházející z tolik oslavované a hlavně prokazatelně fungující ketodiety. Prodietix doporučuji všem, kteří chtějí radikálně snížit svou tělesnou hmotnost a ubrat velký objem tuků i z problémových partií celého těla. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že Prodietix skutečně funguje.

Velkou výhodou je, že na stránkách si pomocí kalkulačky spočítáte své BMI a vyjde vám, jaké balíčky Prodietix jsou pro vás nejlepší. Chápu, že někomu pouhá kalkulačka nemusí vyhovovat. Proto doporučuji, obrátit se přímo na jejich výživového poradce. S ním si můžete beze studu promluvit o svých dosavadních zkušenostech s dietami, probrat svůj životní styl a dosavadní jídelníček. Pak společně sestavíte ideální hubnoucí kúru, která může trvat pouhých 15 dní i 12 týdnů.

Jak dlouho budete Prodietix jíst, záleží na vás. Co se týče stravy, určitě hladovět nebudete. Všechna jídla jsou bohatá na tuky, krásně vás zasytí a cítíte se fit. S Prodietix jsem se celkově cítila velmi dobře a plná energie.

A jak je to s chutí? Protože už nějaké zkušenosti s ketodietami mám, chuť pokrmů mě nepřekvapila. Každé jídlo je totiž nasládlé. I to, co má být slané. Naštěstí můžete u ketodiety dochucovat kořením a bylinkami. Polévky nebo omelety si jednoduše dochutíte tak, že ani nepoznáte, že jde o speciální stravu.

Výhody proč ANO

 • kalkulačka jídelníčku
 • pestrý jídelníček
 • Příjemná chuť

Nevýhody proč NE

 • Vyšší cena

Co je Prodietix?

Přemýšlíte, jak co nejrychleji zhubnout, ale nebaví vás počítání kalorií, přísný dietní režim a hodiny dřiny v posilovně? Vyzkoušejte jednu z moderních proteinových diet, neboli ketodietu. Prodietix slibuje výraznou redukci hmotnosti bez nutnosti pohybu a nepříjemného hladovění. A protože je šitá na míru každé postavě, přináší vám ještě efektivnější účinek. Ráda vám představím hubnoucí kúru Prodietix, která mi pomohla shodit pár centimetrů v problémové partii bříška, hýždí a stehen. A nemusela jsem hodiny dřít v posilovně ani stát u plotny a vařit složitá dietní jídla. Jak tedy keto dieta Prodietix funguje?

Prodietix Recenze 2
Velmi hezky zpracovaný a přehledný web

Prodietix je komplexní hubnoucí program, který je založený na principu ketodiety. Ketodieta je v současnosti tak trochu fenomén. Zvláště pro ty z nás, kteří chtějí rychle a radikálně zhubnout. Ketodietu mimo jiné chválí i celá řada známých osobností a doporučována je také lékaři a dietology. Jak já ale realita a co vlastně keto dieta je?

Ketodieta je speciální nízkosacharidová strava s vysokým obsahem tuku. Cílem je dostat tělo do metabolického stavu zvaného ketóza, prostřednictvím snížení příjmu sacharidů na úplné minimum.

Běžnou stravou jíme sacharidy ve všem. Nemusíte si zrovna dávat dvě lžičky cukru do svého oblíbeného šálku kávy. Sacharidy jsou přirozeně obsažené v ovoci, zelenině, pečivu a dalších běžných pokrmech. Ať už jde o přírodní cukry nebo umělé sacharidy, s ketodietou se jich musíte striktně vyvarovat.

Už za pouhé dva až tři dny po vysazení sacharidů se naše tělo dostává do stavu ketózy. Tělo běžně funguje díky sacharidům, které nyní nemá. Tak se začíná vyživovat tuky. A jak jinak, než vlastními. Název ketóza je odvozena od ketonů, což jsou mastné kyseliny, které se během ketózy začnou produkovat v játrech, aby následně organismu sloužily jako zásobárna energie.

Prodietix Recenzee
Na webu najdete mnoho pozitivních zkušeností od zákazníků

Do stavu ketózy se podle výzkumů tělo dostane při příjmu menším než 50 g sacharidů za den. Za ideální při této dietě je považován příjem kolem 20 g.  Poté se doporučuje příjem 70–⁠80 % denního kalorického příjmů z tuků, 10–⁠20 % z bílkovin a zbylých 5–⁠10 % ze sacharidů. S obecně doporučeným denním příjmem 2 000 kilokalorií pro dospělého člověka by to v praxi znamenalo jíst asi 165 gramů tuku, 75 gramů bílkovin a 40 gramů sacharidů.

Ale nebojte se. Hladovět určitě nebudete. Keto dieta Prodietix spočívá v tom, že nahradíte 4 běžná jídla speciálními proteinovými pokrmy (nikoliv doplňky stravy) s nízkou energetickou hodnotou a s výrazně omezeným obsahem tuků a cukrů. Díky tomu se v organismu navodí stav ketózy (proto také ketogenní dieta). Dobrá zpráva je, že i když budete jíst výhradně stravu Prodietix, za celou dobu hubnoucí kúry nezaznamenáte ani jednou pocit hladu.

Výhody proteinové diety

 • Nehladovíte. U proteinové diety se stravujete proteinovými pokrmy.
 • Pokud plně dodržujete jídelníček, nikdy se nedostaví obávaný jo-jo efekt.
 • Hubnete přirozeně a bezpečně. Bez nutnosti hladovění a velké fyzické zátěže.
 • Nemusíte si vařit, všechny pokrmy se připraví během několika minut.
 • Dostanete jídelníček zdarma. Šitý na míru vaší postavě.
 • Jídla jsou zdravá a bez škodlivých chemických přísad.

Kolik jídel denně jím s Prodietix a jak to funguje?

Nejdříve musím upozornit, že keto dieta Prodietix má oproti běžným keto dietám v popisech 4 fáze. Jejich délka je závislá na velikosti potřebné redukce hmotnosti. Obecně platí, že čím je redukce větší, tím jsou fáze delší. Je třeba samozřejmě také zohlednit průběh redukce. Základní rozdíl v jednotlivých fázích spočívá v počtu proteinových a vlastních jídel. Zatímco v 1. fázi konzumujete 4 proteinová jídla, ve 2. fázi konzumujete 3 proteinová jídla a 1 jídlo vlastní, ve 3. fázi jíte 2 proteinová jídla a 2 jídla vlastní, ve 4. fázi konzumujete již pouze 1 proteinové jídlo a 3 jídla vlastní. 

Jídelníček u jednotlivých fází vypadá asi takto:

1. INTENZIVNÍ fáze ketodiety Prodietix

 • Jíte 4 proteinová jídla denně
 • + Doporučená zelenina 
 • Nastartujete své hubnutí

2. VOLNĚJŠÍ fáze ketodiety Prodietix

 • Jíte 3 proteinová jídla denně 
 • + 1 vlastní jídlo 
 • + Doporučená zelenina

3. fáze ketodiety Prodietix

 • Jíte 2 proteinová jídla denně 
 • + 2 vlastní jídla
 • + Všechny druhy zeleniny a vybrané druhy ovoce.

4. POSLEDNÍ fáze ketodiety Prodietix

 • Jíte 1 proteinové jídlo 
 • + 3 vlastní jídla denně
 • Už téměř žádná omezení.

Pro koho jsou redukční (dietní) plány a produkty Prodietix?

Keto dieta je obecně velmi populární u žen. Skvělé účinky si pochvalují také muži. Proto je doporučována všem, kteří chtějí shodit jen několik centimetrů i těm, kteří potřebují radikálně zhubnout. Obecně se ketodieta nedoporučuje lidem, kteří se léčí s cukrovkou, ledvinami, játry a s jinými zdravotními potížemi. Pokud přemýšlíte o hubnutí s Prodietix a máte nějaké zdravotní potíže, doporučujeme nejdříve konzultaci s vaším lékařem. Ketodieta se přirozeně nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Redukční dieta od firmy Prodietix se zařadila na velmi hezké místo v našem srovnání nejlepších ketodiet

Jaké jsou fáze redukčních plánů diety Prodietix?

1. – 2. fáze

První dvě fáze jsou hubnoucí. V první fázi se konzumuje pouze strava Prodietix a vybrané druhy zeleniny. V druhé fázi se konzumuje strava  Prodietix s jedním běžným jídlem, na které jste zvyklí.

Pokud s dietou nespěcháte a nepotřebujete během pár týdnů shodit přebytečná kila rychlostí blesku, můžete začít až druhou fází a dále pokračovat třetí a čtvrtou. Začátek bude nejnáročnější. Při nastartování ketózy můžete cítit únavu a další nepříjemné stavy. Ale nebojte, ze zkušenosti vím, že se během týdne opět vrátíte do kondice a budete se cítit mnohem lépe, než před zahájením odtučňovací kúry.

3. fáze

Ve třetí fázi už jsou vidět viditelné výsledky vaší snahy zhubnout a přicházíte na běžnou stravu. Tato fáze začíná ve chvíli, kdy jste se svým tělem spokojeni a už nechcete dále hubnout. Třetí fáze je nejdůležitější. Začínáte totiž opět konzumovat sacharidy, na které si musí tělo zvyknout.

4. fáze

Ve čtvrté fázi už jste ve svém normálním stravovacím režimu. Smyslem je, rozpohybovat zpomalený metabolismus k maximálnímu výkonu. Upravte si jídelníček tak, aby byl vyvážený. Nezapomeňte začlenit do svého běžného režimu dostatek pohybu.

Kolik stojí Prodietix peněz a vyplatí se?

A jak je to s cenou? Když jsem si propočítala množství jídel a celkovou cenu balíčku, vyšlo mi, že za jedno jídlo zaplatím asi 50 korun. To je ve srovnání s jinými ketodietami o pár korun vyšší částka, ale zase oceňuji pestrost jídel a jejich chuť. Ta je samozřejmě u každého individuální, ale Prodietix mi zatím chutnal nejvíce.

Prodietix je zařazen na první pětici mezi všemi aktuálně dostupnými ketodietami. Vyroben je z nejlepších přírodních zdrojů s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů. Nejsou zde obsaženy žádné chemické látky. Vybrat si můžete balíčky podle své doporučené diety „“S“, „M“ nebo „L“, nebo si kupovat v e-shopu proteinové jídlo a sestavit si dietu podle sebe.

A jak vychází cenově?

Plán na cca 2 týdny2 655 Kč
Plán na cca 3 týdny3 717 Kč
Plán na cca 4 týdny5 310 Kč
Cena za jedno jídlocca 50 Kč
Šejkr v ceněšejkr nebo jiný dárek dle výběru

Jak probíhá dieta

U diety Prodietix jsem byla mile překvapena množstvím pokrmů. Na výběr máte z mnoha hubnoucích programů, které jsou očíslované „S“, „M“ a „L“. Ke každé dietě si můžete vybrat hned několik dietních balíčků.

Na dietě mi bavilo, že od samého počátku bylo připraveno jídlo na konkrétní počet dní nebo týdny. Balíčky jsou navrženy na 15 dní i na celých 12 týdnů. Záleží na tom, co vám poradí BMI kalkulačka, kterou najdete přímo na stránkách. K dispozici je vám také výživový poradce, který vám pomůže sestavit dietu šitou na míru vašim potřebám. A potěší také dárek! Pro přípravu jídel určitě oceníte praktický šejkr. Vybrat si můžete i další dárky, podle svého uvážení. Což je fajn, oproti jiným dietním programům, kde je šejkr pevně nastavený ke každému balíčku.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *